Maxgear auto-onderdelen
Vooras, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 82-0027 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, Lucas
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0419 |
| Artikelnummer paar | 82-0041 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 66 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, met wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met wisserblad |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 15 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 580 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), Draaiknop activering, rood
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aantal contacten | 17 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Schakelaarverlichting | Rood |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wentellager, Kunststof, Metaal, Vooras rechts
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, CrossPolo, Gasdruk, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Niet voor voertuiglijn/-variant | CrossPolo |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-1201 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4401Q2, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4401Q2 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met adapter
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar vanaf | 03-2007 |
| Lengte [mm] | 280 |
| Aantal portieren | 5, 3 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Aantal adapters | 8 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Geklemd, inbouw aan zijkant
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005, 05-2005 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Passende adapter | 2 |
| MonageA, 2 | |
| MontageA | |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal adapters | 4 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 24 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, 1K0 412 303 F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Voor OE nummer | 1K0 412 303 F |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KK, 1KD, 1KT
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KD, 1KT, 1KS, 1KV |
| Bouwjaar tot | 05-2009 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, VW II
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 50,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | VW II |
| Breedte 1 [mm] | 142 |
| Breedte 2 [mm] | 142 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met veer, VAG
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Remsysteem | VAG |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e achteras, lucas
| Inbouwplaats | 1e achteras |
| Remsysteem | Lucas |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 19 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, 9N-9-050000, Vooras links, 9N-9-175000
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N-9-050000, 9N-9-175000, 9N-9U022150 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 72-3100 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Haakbevestiging, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Geklemd
| Bouwjaar vanaf | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Monteerwijze | Geklemd |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
