Maxgear auto-onderdelen
Kunststof
| Breedte [mm] | 31 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Driehoeksdraagarm, Automatische versnellingsbak, Binnen
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras onderaan, Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, HB4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, HB4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Achteras, Remzadel (2 zuigers)
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Vaste remzadel |
| Voor fabrikant | AISIN |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 306 |
| Artikelnummer paar | 82-0592 |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (2 zuigers)
| Inbouwplaats | Achteras, Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Vaste remzadel |
| Voor fabrikant | AISIN |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 306 |
| Artikelnummer paar | 82-0591 |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Xenon, D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, Premium
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Versie | Premium |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Voor, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -63%
Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
- -82%
Vooras links, Automatische versnellingsbak, Stabilisatorstang, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -79%
Halogeen, HB4
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -55%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 49 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -54%
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
- -82%
Achteras, voor voertuigen met stuur links, Lagerbus
| Inbouwplaats | Achteras |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ophangwijze | Lagerbus |
- -66%
Automatische versnellingsbak, voor voertuigen met stuur links, Achter
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Achter |
- -82%
Kunststof, R 134a, Cartridge
| Diameter [mm] | 36 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelmiddel | R 134a |
| Bundeltype | Cartridge |
- -49%
Voor voertuigen met stuur links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Binnendiameter [mm] | 7,7 |
- -56%
