Maxgear auto-onderdelen
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Glassokkellamp, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 597 |
| Slag [mm] | 224 |
| Uitwerpkracht [N] | 385 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder zuiger, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
| Remsysteem | ATE |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, ate
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | Ate |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
| Breedte [mm] | 42 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, 21/5, Kogellamp
| Modeljaar tot | 2014 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Glassokkellamp, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, W5W, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25 mm
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 mm |
| Aantal contacten | 3 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorkap, Middenste deel
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Sectie | Middenste deel |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VISTEON, VS-16
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE VISTEON, VS16
| Voor fabrikant | GENUINE VISTEON |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Compressor ID | VS16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -65%
Voor einddemper, Rubber
| Uitlaatsysteem | Voor einddemper |
| Materiaal | Rubber |
- -65%
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Achteras, Staal, ATE
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | ATE |
| Hoogte [mm] | 48 |
- -58%
