Maxgear auto-onderdelen
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Vuistzadel, TRW, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 82-0634 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Pierburg, Zonder pakking, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Remsysteem | Pierburg |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Handgeschakeld, Links, rechts
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Semi-automatisch |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnen, Links, rechts
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Links, rechts |
| Lengte [mm] | 195 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M12x1,5, M10x1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | 69-0361 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M12x1,5, M10x1,25
| Modeljaar tot | 2015 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | 69-0360 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 96 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 43,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6, Euro 6d
| Emissienorm | Euro 6, Euro 6d |
| Aantal contacten | 3 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 170 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, Geventileerd, BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | BOSCH |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 33 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Halogeen
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, 27-0495
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0495 |
| Artikelnummer paar | 82-0316 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, 27-0495
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0495 |
| Artikelnummer paar | 82-0315 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Vuistzadel, TRW, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 82-0633 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 33163 |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 132 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| TecDoc-motornummer | 33163 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
