Maxgear auto-onderdelen
Achteras rechts, 1K0 505 436 AE, 72-5399
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0 505 436 AE |
| Artikelnummer paar | 72-5399 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Aluminium
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal, BOSCH
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | BOSCH |
| Hoogte [mm] | 49 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, 1KZ, TRW
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Voor PR nummer | 1KZ |
| Voor fabrikant | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1K0 711 761B, rechts
| Voor OE nummer | 1K0 711 761B |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Achter, Kogellamp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, inbouw aan zijkant, Glassokkellamp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, inbouw aan zijkant, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Vooras
| Voor fabrikant | ATE |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, EPA, PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EPA |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | PXE16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, EDA, PXE14 / PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
| Compressor ID | PXE14 / PXE16 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, CVC, DH5
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0260859F, DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor OE nummer | 1K0260859F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Aluminium, Zonder expantieklep, R 134a
| Voor fabrikant | VALEO |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expantieklep |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 240 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met drukschakelaar, R 134a, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met drukschakelaar |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 134a |
| Materiaal pakking | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flexibel, Met versterking
| Pijpverbinder | Flexibel |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met versterking |
| Diameter [mm] | 55,7 |
| Lengte [mm] | 200 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
