Maxgear auto-onderdelen
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1LT, 1LU, 1ZK
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LT, 1LU, 1ZK |
| Artikelnummer paar | 72-5388 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1LT, 1LU, 1ZK
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LT, 1LU, 1ZK |
| Artikelnummer paar | 72-5387 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
HALDEX GEN II / 2, Met schroeven, Met afdichtring, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Koppeling-ID | HALDEX GEN II / 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C-6-220001, 1K0 711 761B, rechts
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-6-220001 |
| Voor OE nummer | 1K0 711 761B |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Miniatuur-halogeenlamp, H21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, T11x31, T10,5x38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| 0451 | T11x31, T10,5x38 |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Vooras, 1ZM
| Voor fabrikant | ATE |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZM |
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met elektrische handrem, 1KU;1KW
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Bouwjaar vanaf | 05-2007 |
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1KU |
| 1KW | |
| Lengte [mm] | 75 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Achteras, voor voertuigen met elektrische handrem, TRW
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Bouwjaar tot | 12-2007 |
| Voor fabrikant | TRW |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, voor voertuigen met elektrische handrem, TRW, 82-3021
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2008 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische handrem |
| Voor fabrikant | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 82-3021 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, EPA, PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EPA |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | PXE16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, CVC, DH5
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, zwart, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0260859F, DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor OE nummer | 1K0260859F |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PXE13 / PXE16, Sanden, mocowanie-seger
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Voor fabrikant | PXE13 / PXE16, Sanden |
| Versie | Mocowanie-seger |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Aluminium, Zonder expantieklep, R 134a
| Voor fabrikant | DENSO |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expantieklep |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 237 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
