Maxgear auto-onderdelen
| Modeljaar tot | 2008 |
| Binnendiameter [mm] | 38,4 |
| Buitendiameter [mm] | 63,3 |
| Dikte [mm] | 8,7 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 72-2388
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 72-2388 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Rubber/Metaal, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 6Q0 407 255 S, 72-5394
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 6Q0 407 255 S |
| Artikelnummer paar | 72-5394 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 6Q0 407 256 S, 72-5393
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 6Q0 407 256 S |
| Artikelnummer paar | 72-5393 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2,3, Glassokkellamp, W2,3W
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W2,3W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, D-vorm
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 9N-5-500001
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-5-500001 |
| Aantal contacten | 3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 0EM, Actieve sensor, Met afdichtring
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor PR nummer | 0EM |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder kabel |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
09G, 09M, TF-60SN, TF-61SN
| Type versnellingsbak | 09G, 09M, TF-60SN, TF-61SN |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor fabrikant | AISIN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder bevestigingsmateriaal |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Hoeveelheid | Set |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, JF404E, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | JF404E |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BOSCH, KELSEY-HAYES
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | BOSCH, KELSEY-HAYES |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | ATE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1J0615423, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, LUCAS
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, ate
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | Ate |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 583001P300, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 583001P300 |
| Diameter [mm] | 34 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 4B0 919 275 E
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 4B0 919 275 E |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorkap, voor voorruitreiniging, Onverwarmd, Enkelgats sproeier
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
| Nozzleuitvoering | Onverwarmd, Enkelgats sproeier |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterruitreiniging, Enkelgats sproeier, Onverwarmd
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor achterruitreiniging |
| Nozzleuitvoering | Enkelgats sproeier, Onverwarmd |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mahle
| Voor fabrikant | Mahle |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 91,6 |
| Sleutelwijdte | 32 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, GMY02629X, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | GMY02629X |
| Remsysteem | TRW |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
