Maxgear auto-onderdelen
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
4I2, voor voertuigen met stuur links, Met centraalvergrendeling, Links voor
| Voor PR nummer | 4I2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vergrendelingsysteem | Met centraalvergrendeling |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VALEO, Draairichting tegen de klok in, D6GS14, STANDARD LINE
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Versie | D6GS14 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN, EBA-ECB, PXE14/PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EBA-ECB |
| Compressor ID | PXE14/PXE16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DELPHI, 6CVC140
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Compressor ID | 6CVC140 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VAG, VOLKSWAGEN, VW, SKODA
| Voor fabrikant | VAG, VOLKSWAGEN, VW, SKODA, SEAT, AUDI, DENSO |
| Compressor ID | 6SES |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Bi-Xenon
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSY24W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, 55/15, H15
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, LED
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, P21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ATE, 1LJ,1ZD, Vooras
| Voor fabrikant | ATE |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1LJ,1ZD |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, TRW, 82-3021
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 82-3021 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN, EPA, PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EPA |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | PXE16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SANDEN, EDA, PXE14 / PXE16
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Cilinderkop-ID (compressor) | EDA |
| Compressor ID | PXE14 / PXE16 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE DELPHI, CVC, DH5
| Voor fabrikant | GENUINE DELPHI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC, DH5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25 Female, zwart, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, 7SEU, 6SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 7SEU, 6SEU |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PXE13 / PXE16, Sanden, mocowanie-seger
| Voor fabrikant | PXE13 / PXE16, Sanden |
| Versie | Mocowanie-seger |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
