Maxgear Gloeilamp, koplamp
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, Premium
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Versie | Premium |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75/70, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
55/50, Kogellamp, R2 (Bilux)
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/50 |
| Lamptype | Kogellamp, R2 (Bilux) |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H27W/2, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H16, PGJ19-3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-3 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
35/35, Gloeilampfitting, BA20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA20d |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
65/55, HB5, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/55 |
| Lamptype | HB5 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX29t |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D5S, PK32d-7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
D5S, PK32d-7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
- -58%
H7, tylko off-road, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
HB3, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -49%
HB3, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -49%
Blauw, H7
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
H9, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H9 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-5 |
- -54%
45/40, Kogellamp, R2 (Bilux)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | Kogellamp, R2 (Bilux) |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
- -51%
65/45, HB1, P29t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/45 |
| Lamptype | HB1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P29t |
- -54%
H3, Halogeen, niet ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | Niet ECE-getest |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -54%
D4S (gasontladingslamp), P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
- -65%
D8S, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
- -65%
D8S, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
- -65%
HB3A, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3A |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -49%
Blauw, H7
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -55%
