×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Maxgear Gloeilamp, interieurverlichting
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0176SET
0,6, Buislamp, LED, C5W
78-0176SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | Buislamp, LED, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Aantal | 2 |
€ 15,09
€ 6,18
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0179SET
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
78-0179SET
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
€ 15,37
€ 7,99
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0026SET
Kogellamp, R5W
78-0026SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 8,62
€ 5,34
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0024SET
Kogellamp, R5W
78-0024SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 5,60
€ 2,86
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0028
Miniatuur-halogeenlamp, BA9s
78-0028
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 5,76
€ 3,11
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0032SET
Buislamp, C5W, SV8.5
78-0032SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Aantal | 10 |
€ 6,47
€ 2,98
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Maxgear 78-0034SET
Buislamp, SV8.5
78-0034SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 12,51
€ 4,38
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Maxgear 78-0081
Grijs, 1,2, Kunststofsokkellamp
78-0081
| Kleur | Grijs |
| Aantal | 1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
€ 1,95
€ 0,41
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instaplicht Maxgear 78-0169SET
W5W, LED
78-0169SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,98
€ 3,11
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Maxgear 78-0182SET
Buislamp, SV8.5-8
78-0182SET
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 8,94
€ 4,20
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
