Liqui Moly auto-onderdelen
Yamaha, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva
- -49%
MAN M 3275-1, ECF-2, Deutz DQC III-10, Detroit Diesel
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1, ECF-2, Deutz DQC III-10, Detroit Diesel, Cummins CES 20076, CES 20078, CES 20077, Caterpillar ECF-1-a |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault Trucks RLD-2, MTU Typ 2, Mack EO-N, API CI-4/SL, ACEA A3/B4, E7 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -49%
MAN M 3275-1, ECF-2, Deutz DQC III-10, Detroit Diesel
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1, ECF-2, Deutz DQC III-10, Detroit Diesel, Cummins CES 20076, CES 20078, CES 20077, Caterpillar ECF-1-a |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault Trucks RLD-2, MTU Typ 2, Mack EO-N, API CI-4/SL, ACEA A3/B4, E7 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 205 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -49%
Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine
| Fabrieksadvies voor olie | Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva, NMMA FC-W, Mercury Marine, Honda Marine |
| Vrijgave van de fabrikant | NMMA FC-W Catalyst C, API SM |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-30 |
- -48%
Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine
| Fabrieksadvies voor olie | Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva, NMMA FC-W, Mercury Marine, Honda Marine |
| Vrijgave van de fabrikant | NMMA FC-W Catalyst C, API SM |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-30 |
- -49%
Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine
| Fabrieksadvies voor olie | Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva, NMMA FC-W, Mercury Marine, Honda Marine |
| Vrijgave van de fabrikant | NMMA FC-W Catalyst C, API SM |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 25W-40 |
- -49%
Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine
| Fabrieksadvies voor olie | Yamaha, Volvo Penta, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva, NMMA FC-W, Mercury Marine, Honda Marine |
| Vrijgave van de fabrikant | NMMA FC-W Catalyst C, API SM |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 25W-40 |
- -43%
API GL4/5/MT-1, Jerrycan, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -56%
API GL4/5/MT-1, Vat, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -49%
ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, 21A, 19C, 17B, 16F, 12N, 12L, 05A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -49%
API GL4/5/MT-1, Blik, 80W-90
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/5/MT-1 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
- -43%
Fles met doseerkop
| Inhoud (ml) | 250 |
| Bundeltype | Fles met doseerkop |
- -59%
- -58%
- -57%
JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
API SJ, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 30 |
- -55%
API CF/SG/SH/SJ, ACEA A3/B3, Jerrycan, 10W-30
| Vrijgave van de fabrikant | API CF/SG/SH/SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-30 |
- -65%
VW 505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98, API CF
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API CF, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -65%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
JASO MA2, Jerrycan, 10W-50
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-50 |
- -62%
JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FD, ISO L-EGD, Husqvarna, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
- -55%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -56%
JASO MA2, API SN PLUS, Jerrycan, 10W-60
| Vrijgave van de fabrikant | JASO MA2, API SN PLUS |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
- -53%
- -58%
- -55%
ZF TE-ML 02B/17A, MIL-L 2105, API GL4, Blik
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B/17A, MIL-L 2105, API GL4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -55%
JASO FB, ISO L-EGB, API TC, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | JASO FB, ISO L-EGB, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -66%
TISI (Thailand Inter, JASO FC, ISO L-EGC, API TC
| Vrijgave van de fabrikant | TISI (Thailand Inter, JASO FC, ISO L-EGC, API TC |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
- -14%
