Liqui Moly auto-onderdelen
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-140, voor versnellingsbak met hypoidtanden, 5/1, 4/1
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Vulling [l] | 2,1 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1, 4/1 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, 5/1, 4/1
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Versnellingsbaknummer | 5/1, 4/1 |
| Vulling [l] | 2,1 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, 5/1, 4/1, ZF TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Vulling [l] | 2,1 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1, 4/1 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -65%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -55%
Jerrycan, Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025, VW 502 00/505 00
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Opel GM-LL-B-025, Opel GM-LL-A-025 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01 |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| API specificaties | SL |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Vulling [l] | 4,3 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vulling [l] | 4,3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -86%
5W-30, IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vulling [l] | 4,3 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 15W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -56%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -55%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 50, MB 235.72, G 51, G 50, G 052 911, G 052 190, G 052 157, G 052 145, G 005 000, Ford WSD-M2C 200-C, Ford ESD-M2C 175-A, ESD-M2C 186-A, BMW MTF LT-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -63%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
Volvo Cars 128 6083, VW TL-774 C G11, Vauxhall GMEL1301, Toyota MotorCorp TMC
- -68%
SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 3, FMVSS 116 DOT 3, 4925 Class 4
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 3, FMVSS 116 DOT 3, 4925 Class 4, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -58%
VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 14 (TL 766-Z), Skoda 501 14 (TL 766, Seat 501 14 (TL 766-, GM Europe GMW 3356, BMW QV 34 001, Audi 501 14 (TL 766 |
| Vrijgave van de fabrikant | SAE J 1703/J 1704, ISO 4925 Class 6, FMVSS 116 DOT 3, 116 DOT 4 |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -13%
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
- -67%
75W-90, 5/1, 4/1, MIL-L 2105 C/2105 D
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1, 4/1 |
| Vulling [l] | 2,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
- -60%
