Lemförder auto-onderdelen
- Aanslagrubber vering
- Afstelbout
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Bladveerlager
- Bladveerlagerbus
-
Toon minder Toon meer
- Bus cabinelagering
- Bus stangenstelsel veersysteem
- Cardanas centreerbus
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Draag-/geleidearm moer
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseepenbus
- Hulpstuurarm
- Motorsteun
- Motorsteun rubber
- Oliereservoir servo
- Ophangrubber
- Ophangrubber automaatbak
- Pakkingset
- Panhardstang lager
- Poly V-riem
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang kogeltap
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stofkap schokdemper
- Stuurarm
- Stuurhuis pakking (Servo)
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veeroog lager
- Veerpoot lagerring
- Veerpootlager & rubber
- Veerschotel
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras rechts, Stabilisatorstang, 33633 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 200 |
| Artikelnummer paar | 33633 01 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 33638 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 33637 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38047 01 |
| Artikelnummer paar | 33706 01 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38047 01 |
| Artikelnummer paar | 33705 01 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 33816 01
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 33816 01 |
- -58%
Voor trekstang, Binnen, Bovenaan, Aan beide zijden
| Stang / steunbalk | Voor trekstang |
| Inbouwplaats | Binnen, Bovenaan, Aan beide zijden, Achteras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trekstang, Buiten, Bovenaan, Aan beide zijden
| Stang / steunbalk | Voor trekstang |
| Inbouwplaats | Buiten, Bovenaan, Aan beide zijden, Achteras |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor duwstang, Camber link, Binnen, Aan beide zijden
| Stang / steunbalk | Voor duwstang, Camber link |
| Inbouwplaats | Binnen, Aan beide zijden, Achteras |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor geleidestang, Binnen, Aan beide zijden, Achteras
| Stang / steunbalk | Voor geleidestang |
| Inbouwplaats | Binnen, Aan beide zijden, Achteras |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor geleidestang, Buiten, Aan beide zijden, Achteras
| Stang / steunbalk | Voor geleidestang |
| Inbouwplaats | Buiten, Aan beide zijden, Achteras |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 294 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 257 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Onder, Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 040 89R, 54 3A 038 46R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 040 89R, 54 3A 038 46R, 54 3A 000 04R, 54 3A 000 01R |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 54 3A 072 90R, 54 3A 038 26R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54 3A 072 90R, 54 3A 038 26R, 54 3A 000 03R, 54 3A 000 02R |
| Aantal per as | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 77 01 209 840, 54 3A 053 33R
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 77 01 209 840, 54 3A 053 33R |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 3 44 653
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 55703313, 3 44 653 |
| Aantal per as | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38599 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Bovenaan, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 33747 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Bovenaan, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 33746 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 33764 02 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Artikelnummer paar | 33763 02 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Onder, Achteras rechts, Achteras links
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 67,5 |
| Inbouwplaats | Binnen, Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, 56 84 205, 56 84 196
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 56 84 205, 56 84 196, 13234039, 13130739 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 33707 01
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 33707 01 |
- -58%
Vooras rechts, Vooras links, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 70 |
| Binnendraad [mm] | M12x1,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 361 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Zuigerstang, 33827 01
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Zuigerstang |
| Artikelnummer paar | 33827 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Zuigerstang, 33826 01
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Zuigerstang |
| Artikelnummer paar | 33826 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Duwstang, 33831 01
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Artikelnummer paar | 33831 01 |
- -29%
Achteras rechts, Duwstang, 33830 01
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Artikelnummer paar | 33830 01 |
- -29%
