Lemförder auto-onderdelen
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Links, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 43359 01 |
| Artikelnummer paar | 38040 01 |
- -34%
Buiten, Onder, Achter
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Achter, Aan beide zijden, Achteras |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38000 01 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Aan beide zijden, Bovenaan
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Buiten, Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46027 01, 46026 01, 38910 01 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Aan beide zijden, Bovenaan
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46027 01, 46026 01, 38910 01 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, niet voor taxi's, Aan beide zijden, Vooras
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor taxi's |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38398 01 |
- -34%
Aan beide zijden, Achteras, Rubbermetaallager
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 43359 01 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46027 01, 46026 01, 38910 01 |
- -66%
Driehoeksdraagarm, Links, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Voor, Achteras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38823 01 |
| Artikelnummer paar | 35465 01 |
- -52%
Driehoeksdraagarm, rechts, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Achteras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38823 01 |
| Artikelnummer paar | 35464 01 |
- -52%
Enkelvoudigedraagarm, rechts, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 43359 01 |
| Artikelnummer paar | 38039 01 |
- -34%
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Voor, Aan beide zijden
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Aan beide zijden, Achteras |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46027 01, 46026 01, 38910 01 |
- -58%
Achter, Aan beide zijden, Vooras, 45120 01
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Vooras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45120 01 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor taxi's, Onder, Achter, Aan beide zijden
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Aan beide zijden, Vooras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45120 01 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Achter, niet voor gepantserde voertuigen
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Achter |
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor gepantserde voertuigen |
- -62%
Voor, Aan beide zijden, Vooras
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45122 01, 39965 01, 39964 01, 39962 01, 38398 01, 38397 01 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:5, Onder, Vooras links, M12x1,5
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 29999 02 |
- -22%
1:5, Onder, Vooras rechts, M12x1,5
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 29998 02 |
- -22%
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 335 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
- -28%
Achteras rechts, Achteras links, Stabilisatorstang, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -40%
Hydrolager, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, 0ES, Links
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Voor PR nummer | 0ES |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 1K0 199 555 Q |
- -59%
Achter, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Onder, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen
| Inbouwplaats | Achter, Onder |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Voor OE nummer | 1K0 199 867 Q, 1K0 199 867 A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Bovenaan, Achter
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q, 1K0 199 868 A |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Achter, 0EN
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor PR nummer | 0EN, 0ES |
| Voor OE nummer | 7N0 199 855 A |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, 0EU, Achter, 5N0 199 855 E
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Voor PR nummer | 0EU |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 5N0 199 855 E |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 35280 01 |
- -23%
Voor voertuigen met stuur links, Vooras rechts, M16x1,5, M12x1,5
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 35279 01 |
- -23%
Vooras links, voor voertuigen met stuur links, M16x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 35282 02 |
- -12%
Vooras rechts, voor voertuigen met stuur links, M16x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 35281 02 |
- -12%
Aan beide zijden, Onder, Achteras, 44641 01
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Achteras |
| Voor artikelnummer | 44641 01, 36758 01, 29917 01, 27306 01 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Aan beide zijden, Vooras, 43486 01
| Inbouwplaats | Onder, Aan beide zijden, Vooras |
| Voor artikelnummer | 43486 01, 43485 01, 36922 01, 36921 01, 29999 02, 29998 02 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras, 38041 01
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Bovenaan, Achteras |
| Voor artikelnummer | 38041 01, 35463 01, 29919 01, 29918 01 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
