Lauber auto-onderdelen
Vooras rechts, massief, Remzadel (1 zuigers), Aluminium
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Geventileerd, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, massief, Remzadel (1 zuigers), Aluminium
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, voor voertuigen zonder airco, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 5 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 12-1996 |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras
| Diameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Aluminium
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Vooras rechts, massief, Remzadel (1 zuigers), Aluminium
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Vooras rechts, Geventileerd, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -65%
Hydraulisch, 4000.S8, 2 jaar garantie
| Voor OE nummer | 4000.S8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 92,52 |
- -59%
Hydraulisch, 4000.S8, TRW, 2 jaar garantie
| Voor OE nummer | 4000.S8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -22%
M14 x 1.5 mm MALE, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Zonder koppelstang
| Binnendraad [mm] | M14 x 1.5 mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koppelstang |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Platte stekkeraansluiting, 165x13"/175x14", Manueel, 2 jaar garantie
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Bandenmaat | 165x13"/175x14" |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M16 X 1.5mm (Female), 12mm Hose Connection, Hydraulisch, voor voertuigen met airco
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 12mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 12-1996 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
2 jaar garantie, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 111 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Ruilartikel |
- -59%
M16 X 1.5mm (Female), 12mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 12mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Generator A13 VI 89, Generator A11 VI 11, Generator A11 VI 43, Generator A13 VI 142
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 61 |
| Werkspanning (V) | 14,7 |
| Voor OE nummer | Generator A13 VI 89, Generator A11 VI 11, Generator A11 VI 43, Generator A13 VI 142, Generator A11 VI 45, Generator A13 VI 141, Generator A13 VI 55, Generator A13 VI 84, Generator A13 VI 46, Generator A13 VI 83 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
Vooras, ATE
| Diameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Hoogte [mm] | 49 |
- -65%
