Lauber auto-onderdelen
Vooras links, massief, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, massief, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Geventileerd, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Geventileerd, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, BREMBO
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 46 |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BREMBO |
| Zuigerdiameter [mm] | 46 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielorowek, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 45 |
| Totale lengte [mm] | 1405 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Voor OE nummer | 1310352080 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 93,98 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielorowek, 3 T 225, M16X1,50, M16 X 1,50
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Positie / graad | 3 T 225 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Schroefdraadmaat | M16X1,50, M16 X 1,50, M14 X 1,50 |
| Totale lengte [mm] | 1410 |
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 100mm |
| Lengte 2 [mm] | 50 |
| Lengte 1 [mm] | 48 |
| Chassisnummer (VIN) tot | S15687004 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 132,16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielorowek, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 50 |
| Totale lengte [mm] | 1405 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Voor OE nummer | 1323199080 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 161,54 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sciety, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 60 |
| Totale lengte [mm] | 1405 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 20 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 161,54 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 4 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Diameter [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 53 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, massief, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Vooras rechts, massief, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Vooras links, Geventileerd, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Voor ABS, Vooras rechts, Geventileerd, Remzadel (2 zuigers)
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 40 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1997 |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 40 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Vooras links, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Vooras rechts, voor ABS, Remzadel (2 zuigers), Gietijzer
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48, 45 |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1997 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ABS |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
THX (DJ5TED), Draairichting met de klok mee
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Binnendiameter [mm] | 13,2 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,00 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Flensdiameter [mm] | 74,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Motorcode | THX (DJ5TED) |
| Aantal tanden | 11, 10, 9 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Diameter [mm] | 31,2 |
| Lengte [mm] | 51,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -58%
VALEO
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 61 |
| Werkspanning (V) | 14,7 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
Vooras
| Diameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 53 |
- -64%
Vooras, LUCAS
| Diameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -58%
