Lauber auto-onderdelen
Triangle, Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 152 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, LUK, Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | LUK |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, Met expansievat
| Spiebaan | Triangle |
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF - SAG, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF - SAG |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF, Met riemschijf, Met sensor
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Aantal groeven | 6 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Zonder expansievat, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 18mm Hose Connection, Hydraulisch, VISTEON
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 18mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | VISTEON |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 X 1.5mm (Female), M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M14 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Driehoekig, M16x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 115 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Hydraulisch, V-riemschijf
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VER FOTOS, zwart, Hydraulisch, FOMOCO
| Ribbenaantal | 5 |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | FOMOCO |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, Hydraulisch, ZF, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 8 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 132 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 106 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, ZF, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 7 |
| Gewicht [g] | 3060 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1,5, M16, 3 Armed, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | 3 Armed |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 7,34 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Gewicht [g] | 2800 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Gewicht [g] | 2900 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Gewicht [g] | 3250 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, Met expansievat, Drukbegrenzingsklep
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 104 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 104 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansievat |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16, Triangle, Hydraulisch, TTA
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TTA |
| Druk (bar) | 90 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 18mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 18mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Ribbenaantal | 4 |
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, voor stuur links/rechts, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 115 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
