KW auto-onderdelen
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 5N-9-010000
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| TecDoc-motornummer | 20734 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 5N-9-010000 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 5N-9-070001
| Geleidingswaarde | 4 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 5N-9-070001 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
| Lengte [mm] | 750 |
| Kleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, zwart
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, 579 946, 530 278K, 660 015K
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Kleur | Grijs |
| Voor artikelnummer | 579 946, 530 278K, 660 015K |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,75 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,25 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Druk van [kPA] | 11 |
| Druk tot [kPA] | 307 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Lengte meetvoeler [mm] | 27,5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Lengte meetvoeler [mm] | 27,5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, 5N1, 5N2, voor voertuigen met park distance control
| Lengte meetvoeler [mm] | 39,6 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor modelcode | 5N1, 5N2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Voor PR nummer | 7X0, 7X1, 7X7, 7X9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N2, 7X6, 7X5, Achteras rechts
| Lengte meetvoeler [mm] | 39,6 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Voor modelcode | 5N2 |
| Voor PR nummer | 7X6, 7X5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met parkeerassistent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N2, Achteras links, 7X5, 7X6
| Lengte meetvoeler [mm] | 39,6 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Voor modelcode | 5N2 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor PR nummer | 7X5, 7X6 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met parkeerassistent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N1, Achteras rechts, 7X0, 5N2
| Lengte meetvoeler [mm] | 39,6 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Voor modelcode | 5N1, 5N2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Voor PR nummer | 7X0, 7X1, 7X7, 7X9 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met versnellingsbak
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, M10x1
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5N-8-062001
| Lengte meetvoeler [mm] | 87,8 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 5N-8-062001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 580 745K, 580 745, 580 689K
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor artikelnummer | 580 745K, 580 689K, 580 617K, 580 616, 660 689R, 660 616R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2015 |
| Werkwijze | Elektrisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| TecDoc-motornummer | 20734 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
530 278, voor aparte behuizing
| Bevat artikelnummer | 530 278 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
590 660, 580 686S, voor aparte behuizing, Links
| Bevat artikelnummer | 590 660, 580 686S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder verbindingsstukken, Met pakking |
| Voor artikelnummer | 580 686K |
590 660, 580 686S, 580 686, met verbindingsstukken
| Bevat artikelnummer | 590 660, 580 686S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met verbindingsstukken |
Links, voor aparte behuizing, Zonder pakking, 580 686K
| Openingstemperatuur | 95 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Links |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 686K |
590 653, 580 689S, voor aparte behuizing, rechts
| Bevat artikelnummer | 590 653, 580 689S |
| Openingstemperatuur | 80 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder verbindingsstukken, Met pakking |
| Voor artikelnummer | 580 689K |
590 653, 580 689S, 580 689, voor aparte behuizing
| Bevat artikelnummer | 590 653, 580 689S |
| TecDoc-motornummer | 26573 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met verbindingsstukken |
Rechts, voor aparte behuizing, Zonder pakking, 580 689K
| Openingstemperatuur | 80 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 689K |
