Kroon Oil auto-onderdelen
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, FPW9.55535/03, PSA B71 2297, PSA B71 2290
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | FPW9.55535/03 |
| Specificatie | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, API SN/CF, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 504.00/507.00, Suitable for use:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504.00/507.00 |
| Specificatie | Suitable for use |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, BMW Longlife-01 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, MB 229.3, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, 5W-40, VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 502.00/505.00, MB 229.3/226.5, API SN/CF, ACEA A3/B4, Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502.00 / 505.00, Renault RN0700 / RN0, PSA B71 2296, MB 229.3 / 226.5, GM LL-B-025, Fiat 9.55535-M2, Porsche A40, Renault RN0700/RN071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01 |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-30, MTU Type 2.1, MB 228.31, MAN M 3775
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Type 2.1, MB 228.31, MAN M 3775 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS M2C171-F1, Deutz DQC III-18 LA, DetroitDiesel 93K222, Cummins CES 20086, Cat ECF-3 |
| Specificatie | Volvo VDS-4.5, Renault VI RLD-3, Mack EOS-4.5, API CK-4, ACEA E9, ACEA E7, ACEA E11 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, ZF TE-ML 24A, ZF TE-ML 13, ZF TE-ML 08
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 24A, ZF TE-ML 13, ZF TE-ML 08, Volvo 97307, Renault, Iveco |
| Specificatie | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Typ Z4, Eaton Europe, DAF, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
FZG >12, DIN 51517-3 CLP, Kan, Volledig synthetisch
| Specificatie | FZG >12, DIN 51517-3 CLP |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3, Kan
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
NLGI Grade 2, MAN 283 Li-P 2, DIN 51 502, KP 2K-30, Mineraal olie
| Specificatie | NLGI Grade 2, MAN 283 Li-P 2, DIN 51 502, KP 2K-30 |
| Inhoud [liter] | 0,6 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Emmer |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
NLGI Grade 2, DIN 51 502 KPF 2 K30, Mineraal olie, Emmer
| Specificatie | NLGI Grade 2, DIN 51 502 KPF 2 K30 |
| Inhoud [liter] | 0,6 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Emmer |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 504.00/507.00, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504.00/507.00 |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
10W-40, Fles, API SL/CF, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | API SL/CF, ACEA A3/B4, BMW Longlife-98, MB 229.1, VW 501.01/505.00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
10W-40, Kan, API SL/CF, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | API SL/CF, ACEA A3/B4, BMW Longlife-98, MB 229.1, VW 501.01/505.00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, Silicaten vrij, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | ASTM D3306 / D6210, JIS K 2234, Fiat 9.55523, Ford WSS-M97B57-A1, MB 325.7 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-16, Renault AN2022, ILSAC GF-6B, API SP
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-16 |
| Specificatie | Renault AN2022, ILSAC GF-6B, API SP |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A, MB 235.21, MB 235.11, MAN 341 Typ E2, DTFR 13B110, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A, MB 235.21, MB 235.11, MAN 341 Typ E2, DTFR 13B110, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-140, BMW MSP/A, API GL-5, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Specificatie | BMW MSP/A, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, API GL-1, Bag-in-box, Mineraal olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
