Febi Bilstein auto-onderdelen
Voor voertuigen zonder koplampenreiniging, Kunststof, Bovenste deel, Met deksel
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder koplampenreiniging |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Bovenste deel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met koplampenreiniging, Kunststof, Onderste deel
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Voor voertuigen met koplampenreiniging, Kunststof, Bovenste deel, Met deksel
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Materiaal | Kunststof |
| Sectie | Bovenste deel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, 3C0 199 855 J
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 3C0 199 855 J |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Kunststof, rood/bruin, zwart, ******3C*9E005517
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood/bruin |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******3C*9E005517, ******3C*9G000679, ******3C*9P004124 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Besturingstype | Toetsactivering |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
076 906 051 A, Kunststof, Verschildruksensor
| Voor OE nummer | 076 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Met temperatuursensor
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Aantal versnellingen | 6 versnellingen |
| Lengte [mm] | 215 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 55 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Aantal aansluitingen | 2, 3 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, PU (Polyurethaan), 1JK
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor PR nummer | 1JK |
| Lengte [mm] | 119 |
| Breedte [mm] | 66 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Vooras, voor voertuigen met versterkt chassis, PU (Polyurethaan), G04
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor PR nummer | G04, G09 |
| Blokkenscheiding | |
| Dikte [mm] | 90 |
- -35%
Met ontluchtingsklep, zwart, Met pakking, 03G 103 469 G
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 03G 103 469 G |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wentellager, Kunststof, Metaal, Vooras rechts
| Dikte [mm] | 27 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Binnen, Bovenaan, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Binnen, Bovenaan, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 24, 38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Achteras, 1JH+1JK+1JL, 1JA, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21,7 |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1JH+1JK+1JL |
| Voor PR nummer | 1JA |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Buiten, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038 198 051 B S1
| Voor OE nummer | 038 198 051 B S1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
M12 x 1,5, Vooras rechts, met moeren
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 448 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 101414 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40439 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40438 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, voor voertuigen met electronische demperregeling, Achteras, 1JH
| Vorm | Rond |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling, voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding | |
| Niet voor PR-nummer | 1JH |
| Voor PR nummer | 1JP, UB8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, zonder kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Achteras, Vooras, Rubber, met vet
| Binnendiameter 3 [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Buitendiameter [mm] | 24, 28, 32, 38, 66, 78, 86, 94 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Rubber, Metaal
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 116, 108, 100, 92, 75, 27 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
