Febi Bilstein auto-onderdelen
Wit, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco, 701 959 263 A
| Kleur | Wit |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor OE nummer | 701 959 263 A |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Staal, Buiten zeszijdig
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Dikte [mm] | 11 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| DIN / ISO | 6927 |
- -8%
Zwart, groen
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Kleur | Zwart |
| Kleurmarkering | Groen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Tandriem, 028 105 263 E S1, Met schroef
| Inbouwplaats | Voor |
| Motorsturing | Tandriem |
| Voor OE nummer | 028 105 263 E S1 |
| Aantal tanden | 22 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Tandriem, 028 105 263 E
| Motorsturing | Tandriem |
| Voor OE nummer | 028 105 263 E |
| Aantal tanden | 22 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, 431 955 465 A
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 431 955 465 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
028 115 105 G, Met stroomblokkering
| Voor OE nummer | 028 115 105 G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stroomblokkering |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met afdichtring
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -15%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydrolager, Rechts achter, Rubber/Metaal, 1H0 199 262 E
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0 199 262 E |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Zeeffilter, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, CFH/CFK/CFF/CRR, CSK/CNP
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Bouwjaar tot | 12-1994 |
| Filter type | Zeeffilter |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar | 199501 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Versnellingsbak ID | CFH/CFK/CFF/CRR, CSK/CNP |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 195 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Verstelbaar
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Artikelnummer paar | 01127 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Achteras, Vooras, Rubber, met vet
| Binnendiameter 3 [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Buitendiameter [mm] | 24, 28, 32, 38, 66, 78, 86, 94 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 190 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, ******1H*P*110784, Kunststof
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1H*P*110784 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor voertuigen met laadstroom (A) | 120 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, 034 109 309 AD, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 034 109 309 AD |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 26 |
- -57%
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 365 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras rechts, Rubber, met vet
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 116, 108, 100, 92, 75, 27 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met klemmen
| Hoogte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 126 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 83, 82, 72, 60, 21 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
