Febi Bilstein auto-onderdelen
Zeeffilter, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen
| Filter type | Zeeffilter |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Lengte [mm] | 235 |
- -59%
Enkelvoudigedraagarm, Achteras links, Plaatstaal, Met lager
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 38846 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Achteras, 0BC
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 0BC |
| Stabilisatordiameter [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 20 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
******1K*6*000001, Met snelkoppeling, 1K0 122 291 R
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1K*6*000001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Voor OE nummer | 1K0 122 291 R |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03C 121 110 L, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 03C 121 110 L |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Aluminium, Versnellingsbak met dubbele koppeling, G1A
| Materiaal looprollen | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Voor PR nummer | G1A |
| Breedte [mm] | 115 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 0BD, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 0BD |
| Stabilisatordiameter [mm] | 19,6 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
Achter, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 50 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 32542 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 32541 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 0BF, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21,7 |
| Voor PR nummer | 0BF |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met versterkt chassis, Achteras, ******1K*8*000001, 1JB
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1K*8*000001 |
| Voor PR nummer | 1JB |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Vorm | Rond |
| Nieuwe uitvoering |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bosch, Valeo, 03C 903 119 C, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Laadstroom [A] | 140, 110 |
| Fabrieksbeperking voor wisselstroomdynamo | Bosch, Valeo |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 03C 903 119 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
7603A, Aluminium
| DIN / ISO | 7603A |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5, Handgeschakeld
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -36%
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Aluminium, 03C 145 299 AF, Automatisch
| Materiaal looprollen | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
| Voor OE nummer | 03C 145 299 AF |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37183 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, Met houder, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37182 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen, 8WD, Instrumentenpaneel, zwart
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
| Voor PR nummer | 8WD |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Zwart |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Combi-schakelfunctie | Met lichtschakelfunctie, met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Aantal aansluitingen | 10 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, Met houder, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40104 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Gegoten staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer, met rubberladers, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40103 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Buiten, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 431 955 465 A
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 431 955 465 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| DIN / ISO | 980 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
- -10%
