Febi Bilstein auto-onderdelen
Staal
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, geel, lila
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 352 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Per twee vervangen | |
| Kleurmarkering | Geel, lila |
| Draaddiameter [mm] | 12 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Zonder wiellager, 357 407 615 A
| Aantal gaten | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 357 407 615 A |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Oude uitvoering |
- -53%
Achteras rechts, Achteras links, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 8, 6 |
- -84%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 114 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 95 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 84 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 102 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 92 |
- -41%
M10, 560 000
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Motornummer vanaf | 560 000 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, Met afdichtring
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Buiten zeszijdig
| Kwaliteitsgraad | 12.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Sleutelwijdte | 17 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Vooras, Rubber, 191 419 883
| Breedte [mm] | 28 |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 191 419 883 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, Thermoplastic
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wentellager, Vooras rechts, Vooras links
| Breedte [mm] | 12 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
552 766, 028 198 119 A, Incl. spanrol, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 137 |
| Motornummer vanaf | 552 766 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 028 198 119 A |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, zonder pakking cilinderkopdeksel
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking cilinderkopdeksel |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, 1H2 819 031 A, Met pakking
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Voor OE nummer | 1H2 819 031 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Netlengte [mm] | 158 |
| Netbreedte [mm] | 234 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bosch
| Fabrieksbeperking voor wisselstroomdynamo | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
- -26%
678 001
| Motornummer vanaf | 678 001 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 57 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******1H*NW550000, Onder, Van waterpomp naar waterslang
| Slanglengte [mm] | 113 |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1H*NW550000 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Koelleiding | Van waterpomp naar waterslang |
- -88%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter, Rechts voor, Links voor
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 191 945 515 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 191 945 515 B |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -51%
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 4 versnellingen, Links, rechts
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Dikte [mm] | 7 |
- -84%
