Febi Bilstein auto-onderdelen
M14 x 1,5, Zink gelamelleerd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 100 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
6PK
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, M12 x 1,5
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Sleutelwijdte | 18 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager
| Breedte [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 65 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met temperatuursensor, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
******6Y*1X012500, Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan)
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*1X012500, ******6Y*1*160000 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 120 |
- -34%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 128 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
6PK, Met schroeven
| Breedte [mm] | 29 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, 1N0
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor PR nummer | 1N0, 1N2, 1N5 |
| TecDoc-motornummer | 17070, 18836 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*3*736552 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW |
| Lengte [mm] | 200 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wentellager, Kunststof, Metaal, Vooras rechts
| Dikte [mm] | 27 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, G03, G04, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G03, G04, G06 |
| Blokkenscheiding | |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Let op de serviceinformatie |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, ******6Y*1X012501, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******6Y*1X012501, ******6Y*1*160001 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 127 |
- -55%
Vooras, PU (Polyurethaan), 1GA, 1GG
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor PR nummer | 1GA, 1GG, G01, G02, G05 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met versterkt chassis, G03, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Voor PR nummer | G03, 1GB, G06 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Blokkenscheiding |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydrolager, Bovenaan, rechts
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Vooras, ******6Y*3*651670, 0AR
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*3*651670 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 19 |
| Voor PR nummer | 0AR |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G53HP, G53HR, G53AM, G53HC
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR, G53AM, G53HC |
| Voor OE nummer | 03E 109 229 A S2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -34%
G53HC, G53AM, G53HR, G53HP
| Distributiekettingdimensie | G53HC, G53AM, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 03E 198 229 A S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -37%
Rubbermetaallager, Onder, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Let op de serviceinformatie |
- -45%
Vooras, ******6Y*3*651670, 0AS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*3*651670 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 20 |
| Voor PR nummer | 0AS |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, voor voertuigen met versterkt chassis, 0N7
| Dikte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Voor PR nummer | 0N7 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Voor PR nummer | 1N0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 32230 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
- -41%
Vooras, voor voertuigen met sportchassis, PU (Polyurethaan), G04
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor PR nummer | G04 |
| Dikte [mm] | 56 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, G03, G04, G06
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G03, G04, G06 |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring, Driehoekig
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 87 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 102 |
- -34%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37291 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Vooras, G03, G04, G06
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G03, G04, G06 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -19%
