Febi Bilstein auto-onderdelen
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -12%
Voor voertuigen met automatische airco, 9AK
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Voor PR nummer | 9AK |
| Aantal aansluitingen | 5, 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
- -44%
Rond, voor voertuigen met sportchassis, Achteras, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Vorm | Rond |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 10-2011, 11-2011 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| TecDoc-motornummer | 20734, 22452, 26573 |
| Voor PR nummer | 1JC, 1JA, 1JL |
| Blokkenscheiding | |
| Dikte [mm] | 143 |
- -52%
Carbon filter, Filter insert, voor voertuigen met stuur links
| Filter type | Carbon filter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 347 |
| Breedte [mm] | 135 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder sluitcilinder, Met schroeven
| Vergrendelingsysteem | Zonder sluitcilinder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 229.51, VW 507 00, VW 504 00, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 504 00/507 00 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Rubber, met vet
| Binnendiameter 3 [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Buitendiameter [mm] | 24, 28, 32, 38, 66, 78, 86, 94 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, PU (Polypropyleen)
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
03C 109 158 A S4, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S4 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, voor voertuigen zonder boordcomputer
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder boordcomputer |
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 906 051 C, Kunststof, Verschildruksensor
| TecDoc-motornummer | 22452 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Voor OE nummer | 059 906 051 C |
| Materiaal | Kunststof |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B-vorm, Gegalvaniseerd
| Vorm | B-vorm |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 443 |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -10%
Vooras, 1LJ, interne ventilatie, 1ZD
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1ZD |
| Blokkenscheiding | |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Ovaal
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Dikte [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Breedte [mm] | 40 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0 959 126 E
| Aantal aansluitingen | 3 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Voor OE nummer | 1K0 959 126 E |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Kunststof, Met schroef
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, met klemmen
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met flens
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter 1 [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 15 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Hoogte [mm] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 55, 50, 42, 37, 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42, 30, 22, 11 |
| Materiaal | Rubber |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 37 |
| Spanbereik van [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 7 |
- -9%
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Bouwjaar tot | 05-2015 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -48%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -47%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, 03C 115 561 H
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 03C 115 561 H |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, Metaal
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Materiaal | Metaal |
- -36%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Bouwjaar tot | 06-2010 |
| TecDoc-motornummer | 20734, 22452 |
| Filter type | Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter |
| Blokkenscheiding | |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, Bovenaan, 1K0 199 867 Q S1
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Voor OE nummer | 1K0 199 867 Q S1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met cruise-control, Met lichtsignaal, Met cruise control, Met parkeerlichtfunctie
| Uitvoering | Voor voertuigen met cruise-control |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Combi-schakelfunctie | Met lichtsignaal, Met cruise control, Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 10 |
- -22%
