Febi Bilstein auto-onderdelen
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Aantal tanden | 124 |
| Breedte [mm] | 22 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 388 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Bovenaan, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Bouwjaar tot | 05-2013 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Materiaal | Rubber |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder wiellager
| Aantal gaten | 4 |
| Dikte [mm] | 72 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Buitendiameter [mm] | 59, 37 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
- -54%
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 55210458 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 26 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Achteras links
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 189 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Bouwjaar vanaf | 05-2013 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde, 31 60 7 529 203 SK
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Voor OE nummer | 31 60 7 529 203 SK |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet aflsuitbaar
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M12 x 1,25
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
- -68%
75W-80, geel, GL-5, C510
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Versnellingsbak ID | C510 |
- -34%
Achteras, Vooras, M12 x 1,25
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
- -42%
M9 x 1,25, Staal, Polydrive, Gefosfateerd
| Aantal schroeven | 10 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1,25 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 87 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 43 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 790 |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
