Febi Bilstein auto-onderdelen
Aan beide zijden, Voor, Onverwarmd, Tweegats sproeier
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Onverwarmd |
| Nozzleuitvoering | Tweegats sproeier |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor voert. met stuurbekrachtiging, ZF
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 138 |
| Materiaal | Rubber |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, 037 121 121 A
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 037 121 121 A |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1H0 121 407 A, Kunststof, met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1H0 121 407 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -25%
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder startonderbreking, met twee sleutels, 1H0 905 855 A
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder startonderbreking |
| Vergrendelingsysteem | Met twee sleutels |
| Voor OE nummer | 1H0 905 855 A |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -84%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Hoogte [mm] | 205 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 45, 38, 26, 18, 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57, 50, 44, 36 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
678 001, Rubber/Metaal
| Motornummer vanaf | 678 001 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 7, 12 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
552 766, 028 198 119 A, Incl. spanrol, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 137 |
| Motornummer vanaf | 552 766 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 028 198 119 A |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
678 000
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Motornummer tot | 678 000 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
678 001
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Motornummer vanaf | 678 001 |
| Lengte [mm] | 96 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22 x 1,5, ******1H*R*000001
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******1H*R*000001 |
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -38%
Vooras, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, 431 955 465 A
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 431 955 465 A |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, ******1H*PB010000, ******1H*PW080000
| Breedte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1H*PB010000, ******1H*PW080000 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
- -68%
Hydrolager, Links achter
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M12 x 1,5, Vooras links, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, Verstelbaar
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Artikelnummer paar | 01127 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, met borgmoer
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 01121 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras links, voor voert. met stuurbekrachtiging, ZF
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Artikelnummer paar | 01147 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, voor voert. met stuurbekrachtiging, Vooras rechts, ZF
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Artikelnummer paar | 01146 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Achteras, Rubber/Metaal, met moeren, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 146 |
| Binnendiameter [mm] | 11, 13 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
- -73%
Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| DIN / ISO | 980 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
- -10%
678 000, Rubber/Metaal
| Motornummer tot | 678 000 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -45%
Vooras, voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder ruwe weg uitvoering |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koper, Buiten zeszijdig, M8 x 1,25
| Materiaal | Koper |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Nieuwe uitvoering | |
| Sleutelwijdte | 12 |
- -9%
Vooras rechts, Vooras links, voor voert. met stuurbekrachtiging, TRW/XTR-USA
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Voor stuurdelenfabrikant | TRW/XTR-USA |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met drukschotel, Vooras, Buiten zeszijdig
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met drukschotel |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte | 18 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
552 765, Metaal
| Motornummer tot | 552 765 |
| Bouwjaar tot | 12-1995 |
| Breedte [mm] | 33, 27 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydrolager, Automatische versnellingsbak, Rechts achter, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0 199 262 A |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
