Febi Bilstein auto-onderdelen
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 150 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 162 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Versnellingsbak ID | 40TE, 41TE |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Versnellingsbak ID | 40TE, 41TE |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C929-A, GM 6094M, GM 4718M, VWC 530 34, OV 040 1547-G30, Chrysler MS-6395, Honda/Acura HTO-06, Fiat 9.55535-CR1, Dexos1 Gen. 3 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A, Ford WSS-M2C946-A, Honda/Acura HTO-06, GM 6094M, GM 4718M, Dexos1 Gen. 2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN Plus/RC |
- -33%
5W-30, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A, Ford WSS-M2C946-A, Honda/Acura HTO-06, GM 6094M, GM 4718M, Dexos1 Gen. 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN Plus/RC |
5W-30, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C959-A, Ford WSS-M2C946-A, Honda/Acura HTO-06, GM 6094M, GM 4718M, Dexos1 Gen. 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN Plus/RC |
Vooras rechts, Vooras links, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Breedte [mm] | 39 |
- -49%
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -27%
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
