×
Audi A6 C7 (4G2, 4GC) 2.8 FSI (150kW)
Diederichs auto-onderdelen
Koplamp Diederichs 1028082
Certified Quality, rechts, H15, H7
1028082
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7, PY21W, W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, FF |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met daglicht, Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 583,63
€ 583,63
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1028985
Links, D3S/H7, ECE-getest, Met daglicht
1028985
| Bouwjaar vanaf | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
€ 1.984,22
€ 595,27
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1028986
Rechts, PSY24W, LED, D3S/H7
1028986
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 09-2014 |
| Lamptype | PSY24W, LED, D3S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met adaptief grootlicht regulering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder regelaar voor bochtlicht (AFS) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder ballast, Zonder gasontladingslamp |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 1028987 |
€ 1.850,82
€ 555,24
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1028987
Links, PSY24W, LED, D3S/H7
1028987
| Bouwjaar tot | 09-2014 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PSY24W, LED, D3S/H7 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met adaptief grootlicht regulering |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, Zonder regelaar voor bochtlicht (AFS) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder ballast, Zonder gasontladingslamp |
| Versie | Depo / TYC |
| Artikelnummer paar | 1028986 |
€ 1.850,82
€ 555,24
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1028087
Certified Quality, Links, D3S/H7, 4G0 941 029 F
1028087
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S/H7 |
| Voor OE nummer | 4G0 941 029 F |
| Controleteken | ECE |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlamp, Met bochtcorrectielicht, Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder regelaar voor bochtlicht (AFS) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast |
| Versie | Hella |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
€ 3.151,07
€ 945,32
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Buitenspiegelglas Diederichs 1028026
Rechts, Te verwarmen, Bol-vormig
1028026
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
€ 57,04
€ 17,11
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Buitenspiegelglas Diederichs 1028027
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
1028027
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
€ 57,04
€ 17,11
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Diederichs DCM3828
Voor voertuigen met extra koeler
DCM3828
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met extra koeler |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 195 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
€ 308,80
€ 92,64
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.529,54
€ 458,86
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 313,23
€ 93,97
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10079
W5W, W2.1x9.5d
LID10079
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 5,35
€ 1,61
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
