Diederichs auto-onderdelen
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen
| Voor artikelnummer | 1019350, 1045750, 1045350 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom, LED, Met gloeilamp, Transparent
| Reflectorkleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
LED, Met gloeilamp, Rookgrijs
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, Met gloeilamp, geel
| Lamptype | H11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met bus
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bus |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom, Onder, Achter, Sport-Optik
| Kleur | Chroom |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Versie | Sport-Optik |
| Uitlaatsysteem | Eindpijptype rond, Dubbelpijp, Duplex (2 l/2 r), met dubbele einddemper |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
8K0955101A, Links voor
| Voor OE nummer | 8K0955101A |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
8K0955102A, Rechts voor
| Voor OE nummer | 8K0955102A |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
8K-D-000001, 8K0955101D, Links voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 8K-D-000001 |
| Voor OE nummer | 8K0955101D |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
8K-D-000001, 8K0955102D, Rechts voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 8K-D-000001 |
| Voor OE nummer | 8K0955102D |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, H11, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
8K0 298 403 A, Kunststof, Met pakkingen, Met afsluitdeksel
| Vervangen na jaren | 2 |
| Voor OE nummer | 8K0 298 403 A |
| Hoogte [mm] | 255 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Koelmiddel | R 134a |
- -70%
H7, PSY24W, Transparent, zwart
| Bouwjaar tot | 10-2011 |
| Lamptype | H7, PSY24W |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
- -70%
Links, H8, Met gloeilamp, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 12-2011 |
| Lamptype | H8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Achter, Tuning sport bumper, Onderste deel, Met opening/openingen voor uitlaatpijp
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 11-2011 |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Sectie | Onderste deel |
| Mechanisch bewerkt | Met opening/openingen voor uitlaatpijp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Afvoer links, Afvoer rechts |
| Versie | RS Sport Optic |
| Uitlaatsysteem | Enkele pijp |
- -70%
Glanzend, zwart, Rennsport-Optik
| Kleur | Glanzend, zwart |
| Versie | Rennsport-Optik |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1018691 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Buitenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Bouwjaar tot | 06-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1018690 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Voor, voor voertuigen zonder park distance control, voor voertuigen met koplampenreiniging, Glad
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control, voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Oppervlakte | Glad |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Rechts, zwart
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
- -70%
Glanzend, zwart, Kunststof, voor voertuigen met park distance control
| Bouwjaar vanaf | 01-2011 |
| Kleur | Glanzend, zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Versie | Rennsport-Optik |
- -70%
