Diederichs auto-onderdelen
H7/H7, Transparent, zwart, LED
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
- -70%
Buitenspiegel, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -70%
Buitenspiegel, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
- -70%
Achter, voor voertuigen zonder park distance control, Glad
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Glad |
- -70%
Achter, voor voertuigen met park distance control
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
- -70%
Links voor, Oranje, H21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Chroom, voor voertuigen met park distance control, Zonder gat(en) voor emblemen
| Kleur | Chroom |
| Uitvoering | Voor voertuigen met park distance control |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat(en) voor emblemen |
Transparant, Rookgrijs, zwart, LED
| Kleur | Transparant, Rookgrijs, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 2247326 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
ECE-getest, 1K1 819 015, voor voertuigen zonder automatische airco
| Aantal noppen | 2 |
| Bedrijfstoerental [1/min] | 3800 |
| Nominaal vermogen [W] | 324 |
| Stroombelastbaarheid [A] | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Voor OE nummer | 1K1 819 015 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische airco |
ECE-getest, 1K1820015J, voor voertuigen met automatische airco
| Aantal noppen | 2 |
| Bedrijfstoerental [1/min] | 3800 |
| Nominaal vermogen [W] | 320 |
| Stroombelastbaarheid [A] | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Voor OE nummer | 1K1820015J |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
Vooras rechts, 1LJ, 1LC, 1ZD
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1LC, 1ZD, 1ZA |
- -70%
Vooras links, 1LJ, 1LC, 1ZD
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LJ, 1LC, 1ZD, 1ZA |
- -70%
Zonder kabel, Vooras links, Vooras rechts
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
- -70%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
