Diederichs auto-onderdelen
Staal, zwart gelakt, Achter, Sport-Optic
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Zwart gelakt |
| Inbouwplaats | Achter |
| Versie | Sport-Optic |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Verchroomd, Achter, Sport-Optic
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Inbouwplaats | Achter |
| Versie | Sport-Optic |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Voor, Achter
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 01-2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen
| Voor artikelnummer | 1019350, 1045750, 1045350 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Materiaal | Metaal |
| Voor artikelnummer | 1028358, 1050359, 1050258, ZUB00174, ZUB00246, ZUB00177 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, met lagerbus
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lagerbus |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4G-B-000 001, Links voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 4G-B-000 001 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4G-B-000 001, Rechts voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 4G-B-000 001 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, voor voertuigen met sportset
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met sportset |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Glad, voor voertuigen met koplampenreiniging
| Inbouwplaats | Links voor |
| Oppervlakte | Glad |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Niet voor facelift |
- -70%
Rechts, chroom/zwart, voor voertuigen zonder mistlampen, Met sierlijst
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 10-2014 |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Styling | Met sierlijst |
- -70%
Rechts, Zonder gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat(en) voor mistlampen |
- -70%
Voor, voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen zonder park distance control, Met grondlaag
| Bouwjaar tot | 10-2014 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging, voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Voor, Tuning sport bumper, Glanzend, zwart
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Kleur | Glanzend, zwart |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Materiaal | PU (Polypropyleen), Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen zonder afstandregeltempomaat, voor voertuigen met afstandregeltempomaat, voor voertuigen met park distance control, voor voertuigen zonder park distance control, voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -70%
Achter, Onderste deel, voor voertuigen zonder sportset, Met opening/openingen voor uitlaatpijp
| Bouwjaar tot | 09-2014 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Sectie | Onderste deel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder sportset |
| Mechanisch bewerkt | Met opening/openingen voor uitlaatpijp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Afvoer links, Afvoer rechts |
| Versie | Sport Optic |
- -70%
Rood, Transparant, LED, ECE-getest
| Kleur | Rood, Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
- -70%
Onder, voorste deel
| Inbouwplaats | Onder |
| Sectie | Voorste deel |
- -70%
Onder, Achterste deel
| Inbouwplaats | Onder |
| Sectie | Achterste deel |
- -70%
Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links, Buitenspiegel rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -70%
Midden, chroom/zwart, Onderste deel, voor voertuigen zonder sportset
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Sectie | Onderste deel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder sportset |
| Styling | Met sierlijst |
| Voor facelift |
- -70%
