Diederichs auto-onderdelen
Links, D3S/H7, PSY24W, Bi-Xenon
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Bouwjaar tot | 05-2010 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S/H7, PSY24W |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met daglicht (LED), Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp, Zonder ballast |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Aantal lichtfuncties | 6 |
| Artikelnummer paar | 1018984 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Voor
| Bouwjaar vanaf | 10-2011 |
| Materiaal | Aluminium |
| Inbouwplaats | Voor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, H7/H7, Halogeen, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, H7/H7, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Lamptype | H7/H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Magenti Marelli |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp, Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Magenti Marelli |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, D3S (gasontladingslamp), Bi-Xenon, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 11-2011 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp, Met groot licht, Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder gasontladingslamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar vanaf | 06-2009 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 05-2009 |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1018225 |
| Aantal contacten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Bouwjaar tot | 05-2009 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1018224 |
| Aantal contacten | 6 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 05-2009 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1018228 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1018227 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Te verwarmen, Vlak, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 05-2009 |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen |
| Vorm | Vlak |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Bouwjaar vanaf | 06-2009 |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Aluminium
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 475 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32,0 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 470 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Kunststof
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Uitlaatdiameter [mm] | 62 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 62 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 133 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Bovenste deel, Voertuigfront, Kunststof
| Sectie | Bovenste deel |
| Inbouwplaats | Voertuigfront |
| Materiaal | Kunststof |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, Achter, PY21W
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Bouwjaar vanaf | 01-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, Achter, PY21W
| Kleur | Geel |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
