Diederichs auto-onderdelen
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glanzend, zwart, Sport Performance, Set
| Bouwjaar vanaf | 01-1996 |
| Kleur | Glanzend, zwart |
| Versie | Sport Performance |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transparant, zwart, LED
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Optioneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Rookgrijs, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Rookgrijs, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Tuning sport bumper, zwart, Met algemene bedrijfsvergunning
| Inbouwplaats | Voor |
| Bumperuitvoering | Tuning sport bumper |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | Met algemene bedrijfsvergunning |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte | Glad |
| Styling | Met spoiler, Met sierlijst |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Zonder gat voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat voor knipperlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Zonder gat voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat voor knipperlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gat voor knipperlampen
| Hoogte [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar tot | 09-1996 |
| Voor OE nummer | 41358215272 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Hoogte [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Bouwjaar tot | 09-1996 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 41358215271 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gat voor knipperlampen
| Hoogte [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar vanaf | 10-1996 |
| Voor OE nummer | 41358223922 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Hoogte [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Bouwjaar vanaf | 10-1996 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 41358223921 |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Wiellooprand, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Links achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Wiellooprand, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Aantal portieren | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Aanzetpaneel, Achterste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Links voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Achterste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Aanzetpaneel, Achterste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Achterste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen, Blauw getint, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Blauw getint, Bol-vormig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Te verwarmen, Blauw getint, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Blauw getint, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1213026 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Korrelig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Blauw getint |
| Aantal contacten | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Korrelig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Blauw getint |
| Aantal contacten | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, P21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
