Diederichs auto-onderdelen
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, Voor, Achter
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ovaal, chroom, Met gloeilamp, Rookgrijs
| Vorm | Ovaal |
| Reflectorkleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7/H7, Transparent, chroom, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Met bevestigingsmatriaal, Kunststof, Metaal, zwart
| Lengte [mm] | 1820 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Aantal portieren | 5 |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer, korte wielbasis
| Gewicht [kg] | 4,68 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Wielbasis | Korte wielbasis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 513 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Aantal wikkelingen | 10,5 |
| Onderstelveer-ID | AA |
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, korte wielbasis, Schroefveer
| Gewicht [kg] | 5,09 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Wielbasis | Korte wielbasis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 485 |
| Buitendiameter [mm] | 178 |
| Aantal wikkelingen | 9,6 |
| Onderstelveer-ID | AA |
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer, lange wielbasis
| Gewicht [kg] | 8,68 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Versterkte uitvoering | |
| Veervorm | Schroefveer |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Lengte [mm] | 425 |
| Buitendiameter [mm] | 186 |
| Aantal wikkelingen | 8,2 |
| Onderstelveer-ID | AA |
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, lange wielbasis, Schroefveer
| Gewicht [kg] | 8,05 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Wielbasis | Lange wielbasis, korte wielbasis |
| Versterkte uitvoering | |
| Veervorm | Schroefveer |
| Blokkenscheiding | |
| Lengte [mm] | 460 |
| Buitendiameter [mm] | 181 |
| Aantal wikkelingen | 8,7 |
| Onderstelveer-ID | AA |
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, Schroefveer, lange wielbasis
| Gewicht [kg] | 5,02 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Wielbasis | Lange wielbasis |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 532 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
| Aantal wikkelingen | 10,5 |
| Onderstelveer-ID | AA |
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Inbouw aan zijkant, T4W, Met zijlicht
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -70%
Electrisch, 5M0 907 391
| Werkwijze | Electrisch |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 5M0 907 391 |
- -70%
Links, rechts, Sport-Optik
| Lengte [mm] | 60, 440 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Versie | Sport-Optik |
- -70%
