Diederichs auto-onderdelen
Rechts voor, Zonder gat voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat voor knipperlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Zonder gat voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Zonder gat voor knipperlicht |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Wiellooprand, Buitenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Links achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Wiellooprand, Buitenste deel, Reparatiepaneel
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Blauw getint
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670227 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Blauw getint, Te verwarmen, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwjaar tot | 06-1999 |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Te verwarmen, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670027 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Blauw getint, Te verwarmen, Vlak
| Bouwjaar tot | 06-1999 |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Te verwarmen, Vlak |
| Artikelnummer paar | 1670026 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met grondlaag, Complete spiegel, Blauw getint
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Blauw getint, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar |
| Type stekker | Male |
| Aantal contacten | 7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met grondlaag, Blauw getint, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Blauw getint, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar |
| Type stekker | Male |
| Aantal contacten | 7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, Vlak, voor elek. spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 1670226 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Blauw getint, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met geheugen, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670325 |
| Aantal aansluitingen | 11 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Blauw getint, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met geheugen, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670324 |
| Aantal aansluitingen | 11 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, Met geheugen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670327 |
| Aantal contacten | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, Met geheugen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 1670326 |
| Aantal contacten | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 278 |
| Hoogte [mm] | 55 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, P21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Achter, Voor
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
