Dayco auto-onderdelen
HT, Nokkenas, 038109119P
| Aantal tanden | 120 |
| Voertuiglijn/-variant | HT |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Breedte [mm] | 30,0 |
| Voor OE nummer | 038109119P |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, HT -KTB, 038198119C, 038198119A
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Voertuiglijn/-variant | HT -KTB |
| Voor OE nummer | 038198119C, 038198119A |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal rollen | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM3, Dynamo, 03G903137B
| Voertuiglijn/-variant | EPDM3 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03G903137B |
| Lengte [mm] | 1050 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HT -KTBWP, Nokkenas
| Gewicht [kg] | 2,1 |
| Voertuiglijn/-variant | HT -KTBWP |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Complete set | |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal rollen | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, HT -KTBWP
| Gewicht [kg] | 2,1 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Voertuiglijn/-variant | HT -KTBWP |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Complete set | |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal rollen | 2 |
- -59%
TB, 03L121011GX, 038121011K, 03L121011G
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Voertuiglijn/-variant | TB |
| Voor OE nummer | 03L121011GX, 038121011K |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TENS, Dynamo, 03G903315C
| Gewicht [kg] | 1,0 |
| Hoogte 2 [mm] | 46,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 24,0 |
| Voertuiglijn/-variant | TENS |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voor OE nummer | 03G903315C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,0 |
- -54%
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 41,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 20,1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 143,2 |
- -63%
KPV, Dynamo
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Voertuiglijn/-variant | KPV |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aantal tanden | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal rollen | 1 |
- -54%
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 50,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 30,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 82,0 |
- -55%
Nokkenas, TENS, 038109243M
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 27,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 31,0 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Voertuiglijn/-variant | TENS |
| Voor OE nummer | 038109243M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,8 |
- -57%
Vooras rechts, Vooras links, 1K0423810A, M16x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1.5 |
- -65%
1K0505311AB, Driehoeksdraagarm, Buiten, Achteras onder
| Voor OE nummer | 1K0505311AB |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras onder |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Vooras onderaan, 3C0407151B, 3C0407151E
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Voor OE nummer | 3C0407151B, 3C0407151E, 3C0407151G, 3C0407151A |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 1K0501529E, 1K0501529F, Onder
| Voor OE nummer | 1K0501529E, 1K0501529F |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links |
| Artikelnummer paar | DSS2426 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 1K0501530B, 1K0501530C, Onder
| Voor OE nummer | 1K0501530B, 1K0501530C |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | DSS2390 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 1K0505323H, 1K0505323N, 1K0505323P
| Voor OE nummer | 1K0505323H, 1K0505323N, 1K0505323P |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Bovenaan |
- -63%
7090110A , 12014, 022903119A
| Gewicht [kg] | 0,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 42,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,0 |
| Voertuiglijn/-variant | 7090110A , 12014 |
| Voor OE nummer | 022903119A |
| Riemschijf-Ø [mm] | 17,0 |
- -57%
7090110A , 12014, 04C903119
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 34,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 22,8 |
| Voertuiglijn/-variant | 7090110A , 12014 |
| Voor OE nummer | 04C903119 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
- -57%
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 34,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 34,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 28,5 |
- -14%
IDLER, Nokkenas, 038109244N
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 51,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 36,6 |
| Voertuiglijn/-variant | IDLER |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Voor OE nummer | 038109244N |
| Riemschijf-Ø [mm] | 40,0 |
- -54%
