×
Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (51kW)
Bosch auto-onderdelen
225 Resultaten
×
Filter op
Pomp-sproeier eenheid Bosch 0 986 441 568
Pompverstuiversysteem (PVS)
0 986 441 568
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
€ 796,18
€ 764,33
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Pomp-sproeier eenheid Bosch 0 986 441 577
Pompverstuiversysteem (PVS)
0 986 441 577
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
€ 1.249,93
€ 899,95
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
BAU15s
1 987 301 520
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W, Achter
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 603
Vooras, ATE
1 987 470 603
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 256 |
€ 21,18
€ 14,82
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 614
Vooras, TOKICO System
1 987 470 614
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor fabrikant | TOKICO System |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 239 |
€ 36,18
€ 28,22
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstof toevoermodule Bosch 0 986 580 192
9N..7..000 001, 0F9, in de brandstoftank, Electrisch
0 986 580 192
| Bouwjaar vanaf | 06-2006 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N..7..000 001 |
| Voor PR nummer | 0F9 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
€ 356,95
€ 228,45
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 135
H1, P14.5s
1 987 301 135
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
€ 19,76
€ 7,51
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 21,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid Bosch 1 265 916 985
Met montage-/bevestigingsmateriaal, voor ESP, voor ASC, voor ABS
1 265 916 985
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ESP, voor ASC, voor ABS |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder bandendruk coontrolesysteem |
€ 1.822,19
€ 1.421,30
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,77
€ 21,94
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,82
€ 22,36
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 608
Vooras, TRW
1 987 470 608
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288 |
€ 24,26
€ 22,57
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 053
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 053
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 229,15
€ 229,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C1 Bosch 0635829
0635829
U wilt natuurlijk niet voor onaangename verrassingen komen staan. Dan is het goed om een acculader in huis te hebben waarmee u uw accu altijd goed opgeladen heeft. Dit is ook voor de levensduur van de accu goed, tijdig opladen zorgt voor een langere levensduur.
€ 65,99
€ 65,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C3 Bosch 0635830
0635830
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C3 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen.
€ 85,99
€ 85,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C7 Bosch 0635831
0635831
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C7 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen komt te staan.
€ 145,49
€ 145,49
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
