Bosch auto-onderdelen
Vooras links, M16x1,5, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | KS00004152 |
Vooras rechts, M16x1,5, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | KS00004129 |
Vooras, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, KS00003923
| Inbouwplaats | Vooras |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Artikelnummer paar | KS00003923 |
1K0 423 831 B, Vooras, KS00003924
| Voor OE nummer | 1K0 423 831 B |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer paar | KS00003924 |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
LED, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
- -28%
PY21W, Achter, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Inbouwplaats | Achter |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
- -30%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
- -52%
Voor voertuigen met stuur links, VALEO, voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Voor modelcode | 137, 138 |
| Bouwjaar tot | 05-2014, 05-2016 |
| Bouwjaar vanaf | 06-2016, 05-2014 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 245 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
- -54%
- -46%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -10%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -70%
Vooras, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, KS00003914
| Inbouwplaats | Vooras |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Artikelnummer paar | KS00003914 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
KS00004207, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
| Artikelnummer paar | KS00004207 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
KS00004181, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
| Artikelnummer paar | KS00004181 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
- -6%
