×
Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (110kW)
Bosch auto-onderdelen
194 Resultaten
×
Filter op
€ 26,05
€ 26,05
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor Bosch F 026 C00 468
Zwart, Staal
F 026 C00 468
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
€ 47,43
€ 43,16
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
TPMS/Bandenspanning sensor Bosch F 026 C00 469
Zwart, Rubber
F 026 C00 469
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
€ 47,43
€ 42,69
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
Voor, BAU15s
1 987 301 520
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,18
€ 14,82
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 099
15/55, H15, PGJ23t-1
1 987 301 099
| Bouwjaar vanaf | 05-2011, 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/55 |
| Lamptype | H15 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
€ 61,09
€ 18,94
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 21,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Verdamper, airconditioning Bosch 1 986 AD4 001
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder automatische airco, voor voertuigen met stuur rechts, Met montagehandleiding
1 986 AD4 001
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Blokkenscheiding | |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische airco |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 245 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
€ 183,92
€ 84,60
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 79,86
€ 43,12
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 912
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
1 987 302 912
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Blokkenscheiding | |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
€ 211,37
€ 63,42
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Axiaalkogel, spoorstang Bosch K S00 003 914
Vooras, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, KS00003914
K S00 003 914
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Artikelnummer paar | KS00003914 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, spoorstang Bosch K S00 004 182
KS00004208, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
K S00 004 182
| Artikelnummer paar | KS00004208 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
€ 121,00
€ 121,00
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, spoorstang Bosch K S00 004 208
KS00004182, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
K S00 004 208
| Artikelnummer paar | KS00004182 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Bouwjaar vanaf | 06-2008 |
€ 120,76
€ 120,76
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 053
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 053
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 229,15
€ 229,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C1 Bosch 0635829
0635829
U wilt natuurlijk niet voor onaangename verrassingen komen staan. Dan is het goed om een acculader in huis te hebben waarmee u uw accu altijd goed opgeladen heeft. Dit is ook voor de levensduur van de accu goed, tijdig opladen zorgt voor een langere levensduur.
€ 65,99
€ 65,99
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C3 Bosch 0635830
0635830
Bij winterse temperaturen heeft uw voertuig aanzienlijk meer elektrische energie nodig dan bij temperaturen boven nul. Dit zorgt voor een zware belasting van de startaccu. Tijdig opladen met de Bosch C3 acculader zorgt ervoor dat u niet voor vervelende verrassingen.
€ 85,99
€ 85,99
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
