×
Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW)
Bosch auto-onderdelen
201 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 558
PGJ19
1 987 301 558
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Remklauw revisie Bosch 1 987 470 603
Vooras, ATE
1 987 470 603
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Remsysteem | ATE |
€ 21,18
€ 14,82
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,67
€ 16,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,60
€ 10,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,80
€ 123,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 53,28
€ 53,28
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 21,73
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Verdamper, airconditioning Bosch 1 986 AD4 001
Voor voertuigen met stuur rechts, Met montagehandleiding, Zonder afdichtring, R 1234yf
1 986 AD4 001
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 240 |
| Netbreedte [mm] | 245 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
€ 183,92
€ 84,60
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 79,86
€ 43,12
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 172
H7, PX26d
1 987 302 172
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 26,80
€ 24,13
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Axiaalkogel, spoorstang Bosch K S00 003 914
Vooras, ZF, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
K S00 003 914
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor fabrikant | ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Artikelnummer paar | KS00003914 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
€ 54,45
€ 54,45
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, spoorstang Bosch K S00 004 181
KS00004207, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
K S00 004 181
| Artikelnummer paar | KS00004207 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor fabrikant | ZF |
€ 124,75
€ 124,75
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, spoorstang Bosch K S00 004 207
KS00004181, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, M16x1,5
K S00 004 207
| Artikelnummer paar | KS00004181 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M16x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor fabrikant | ZF |
€ 119,55
€ 119,55
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
