Bosch auto-onderdelen
Hydraulisch, 1N2, 1N5, voor voertuigen met stuur links
| Voor PR nummer | 1N2, 1N5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 469,90 |
Hydraulisch, 1N2, 1N5, voor voertuigen met stuur rechts
| Voor PR nummer | 1N2, 1N5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
Voor voertuigen met stuur rechts, Voor
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor |
- -35%
045 903 023, Met toebehoren
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 045 903 023 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Voor voertuigen zonder airco, 045 903 023 D, Met toebehoren
| Laadstroom [A] | 90 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 045 903 023 D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 120 |
| Lengte [mm] | 1143 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aantal rollen | 2 |
- -56%
Voor voertuigen zonder ABS, Gietijzer, Zonder remvloeistofreservoir, M 12 x 1
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder remvloeistofreservoir |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -40%
Voor voertuigen met ESP, voor voertuigen met stuur rechts, 9N..7B000034, 9N..7D017539
| Bouwjaar vanaf | 08-2006 |
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N..7B000034, 9N..7D017539, 9N..7Y040037 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -44%
Voor voertuigen zonder ABS, M 12 x 1
| Diameter [mm] | 19 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -29%
Voor voertuigen met ABS, voor voertuigen zonder ESP, Grijs gietijzer, M 12 x 1
| Diameter [mm] | 19 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS, voor voertuigen zonder ESP |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -29%
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met ESP, Gietijzer, voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 07-2006 |
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP |
| Materiaal | Gietijzer |
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N..7B000033, 9N..7D017538, 9N..7Y040366 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 12 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -29%
0EJ
| Voor PR nummer | 0EJ |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -36%
Luchtfilter
| Ruilartikel | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Voor voertuigen met airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Diameter [mm] | 70 |
- -65%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Achteras, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
- -30%
Voor ESP
| Lengte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ESP |
- -17%
Voor voertuigen met ABS, Hydraulisch, 9N..8..300000, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Bouwjaar tot | 04-2008 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N..8..300000 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2008 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N..9..000001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
- -22%
Voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS, voor voertuigen zonder bandendruk coontrolesysteem, Hydraulisch
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder bandendruk coontrolesysteem |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
- -22%
Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, voor voertuigen met ESP, voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ESP, voor voertuigen met ASR, voor voertuigen met ABS |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
- -22%
Pompverstuiversysteem (PVS)
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
Pompverstuiversysteem (PVS)
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
- -16%
- -16%
Na roetfilter, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Kabellengte [mm] | 704 |
Voor voertuigen met stuur links, voor turbolader, voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Kabellengte [mm] | 680 |
- -16%
Pompverstuiversysteem (PVS)
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -4%
Pompverstuiversysteem (PVS)
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -28%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
