Bosch auto-onderdelen
F-557928.XX
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Aantal groeven | 6 |
| Voor fabrikantnummer | F-557928.XX |
- -55%
Achteras, Buiten, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 200 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -67%
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Lengte [mm] | 398 |
| Diameter [mm] | 10,2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -30%
Achteras, Binnen, M10x1
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen |
| Lengte [mm] | 222 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -68%
Midden, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Lengte [mm] | 1592 |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 22006461, 25003002, 26000001, 28006255, 2B000001 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 1592 |
- -44%
Midden, voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Midden |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de vooras |
| Lengte [mm] | 1254 |
| Lengte 1 [mm] | 1254 |
- -51%
Luchtfilter
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Ruilartikel | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Achteras links, LUCAS, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 252 |
| Binnen breedte [mm] | 50,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -53%
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, Bosch
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Bosch |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 324 |
| Binnen breedte [mm] | 49 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -38%
Achteras rechts, LUCAS, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 252 |
| Binnen breedte [mm] | 50,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -47%
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, Bosch
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Bosch |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 324 |
| Binnen breedte [mm] | 49 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -38%
Achteras
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -64%
F23
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Type versnellingsbak | F23 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -45%
F17, F13
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Type versnellingsbak | F17, F13 |
| Zuigerdiameter [mm] | 31 |
- -52%
Voor voertuigen met airco, voor de radiateur
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Chassisnummer (VIN) tot | 22999999, 25999999, 26999999, 28999999, 2B999999, 2H999999 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
Voor voertuigen met airco, Draairichting met de klok mee, Zonder ventilatorraamwerk
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
Voor voertuigen met airco, voor voertuigen zonder airco
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco, voor voertuigen zonder airco |
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Blokkenscheiding | |
| Diameter [mm] | 70 |
- -58%
Voor voertuigen met ABS, Hydraulisch, Met besturingseenheid
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
- -24%
Voor voertuigen zonder airco
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
W5W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
HB3, P20d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
Voor, BAU15s
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
