×
Peugeot BOXER Bestelwagen (230L) 2.5 TDI (79kW)
Bosch auto-onderdelen
202 Resultaten
×
Filter op
Remzadel/remklauw Bosch 0 986 474 996
Achteras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, Brembo
0 986 474 996
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Brembo |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 613 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 996 |
| Binnen breedte [mm] | 66 |
| Zuigerdiameter [mm] | 46 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
€ 205,34
€ 141,68
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder Bosch 0 986 475 801
Achteras
0 986 475 801
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Laadvermogen [kg] | 1000 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
€ 70,18
€ 17,54
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder Bosch 0 986 475 802
Achteras
0 986 475 802
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
| Diameter [mm] | 27 |
| Zuigerdiameter [mm] | 27 |
€ 71,63
€ 21,49
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder Bosch 0 986 475 803
Achteras
0 986 475 803
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Diameter [mm] | 28,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 28,6 |
€ 82,76
€ 41,38
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Hydraulisch aggregaat Bosch 0 265 216 436
Voor voertuigen met ABS, Hydraulisch, Met besturingseenheid
0 265 216 436
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Remsysteem | Hydraulisch |
| Laadvermogen [kg] | 1799 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 15445358 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
€ 1.687,13
€ 1.315,96
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp (Verdelerpomp) Bosch 0 460 414 156
Diesel, voor voertuigen met startblokkering, Verdelerpomp
0 460 414 156
| Brandstoftype | Diesel |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met startblokkering |
| Injectiesysteem | Verdelerpomp |
€ 5.069,73
€ 1.774,40
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp (Verdelerpomp) Bosch 0 986 440 051
Diesel, voor voertuigen zonder startonderbreking, Bosch, Verdelerpomp
0 986 440 051
| Brandstoftype | Diesel |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder startonderbreking |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Ruilartikel | |
| Injectiesysteem | Verdelerpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 234,95 |
€ 4.152,51
€ 1.453,38
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 145
H7, PX26d
1 987 301 145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 26,62
€ 10,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 416
H7, PX26d
1 987 301 416
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 48,36
€ 48,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 20,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 436
H7, PX26d
1 987 301 436
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 51,75
€ 18,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
BA15s
1 987 301 518
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
Voor, BAU15s
1 987 301 520
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 557
PX26d
1 987 301 557
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 135,90
€ 96,49
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 564
LED, P43t
1 987 301 564
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 567
LED, PX26d
1 987 301 567
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Bouwjaar tot | 04-1999, 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel Bosch 1 004 336 574
BOSCH
1 004 336 574
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Voor artikelnummer | 0001109310, 0001109300, 0001109250 |
€ 29,78
€ 29,78
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid Bosch 1 273 004 168
Voor voertuigen met ABS
1 273 004 168
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Laadvermogen [kg] | 1799 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 15445358 |
€ 1.292,09
€ 1.007,83
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 135
H1, P14.5s
1 987 301 135
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
€ 19,76
€ 7,51
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,93
€ 14,68
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 142
60/55, H4, P43t
1 987 302 142
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 17,70
€ 16,29
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
