Bosch auto-onderdelen
Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, voor voertuigen met stuur rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met servotronic besturing |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor PR nummer | 1N3 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -14%
Met toebehoren
| Bouwjaar tot | 07-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Vooras links, 1LA, 1LB, Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 700 |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 266 |
| Binnen breedte [mm] | 78,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 52,86 |
- -41%
Achteras links, 1KW, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor PR nummer | 1KW |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 577 |
| Binnen breedte [mm] | 49 |
| Zuigerdiameter [mm] | 43 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 70,48 |
- -39%
Vooras rechts, 1LA, 1LB, Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1LA, 1LB |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Aluminium/grijs gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 700 |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 266 |
| Binnen breedte [mm] | 78,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 52,86 |
- -41%
Achteras rechts, 1KW, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 1KW |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 577 |
| Binnen breedte [mm] | 49 |
| Zuigerdiameter [mm] | 43 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 70,48 |
- -39%
Zonder ventilatorraamwerk
| Nominaal vermogen [W] | 400 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
- -32%
Vooras, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Vooras |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| Voor PR nummer | 1N3, 1N7 |
| Blokkenscheiding | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Artikelnummer paar | KS00003888 |
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
- -64%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
C5W, SV8.5-8
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 314 |
- -30%
Vooras, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 320 |
- -11%
W5W, W2.1x9.5d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -49%
15/55, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/55 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -69%
- -43%
H7, PX26d
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
- -10%
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -70%
Vooras, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, 1N7
| Inbouwplaats | Vooras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Voor PR nummer | 1N3, 1N7 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Artikelnummer paar | KS00003915 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16x1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M16x1,5 |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
