Bosch auto-onderdelen
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder schuifdak, Voor, SV8.5-8
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder schuifdak, Voor, SV8.5-8
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -14%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
6Q0 820 103 B, 6Q0 820 103 F, Met montagehandleiding, Zonder afdichtring
| Voor OE nummer | 6Q0 820 103 B, 6Q0 820 103 F |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Zonder afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 17,5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 211 |
| Netbreedte [mm] | 232 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met voering, Achteras, 1KB, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KB |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
| Afstelling | Zonder bijstelling |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | KIT PRO |
- -29%
Alleen met originele houder monteren, Carbon filter, Stuk
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Alleen met originele houder monteren |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 246 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432057 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432357 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
Zonder framewerk, Carbon filter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder framewerk |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435002 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435502 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
Voor voertuigen zonder airco, 045 903 023 D
| Laadstroom [A] | 90 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 045 903 023 D |
| Spanning (Volt) | 28 |
045 903 023
| Voor OE nummer | 045 903 023 |
| Laadstroom [A] | 90 |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 045 903 023, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Voor OE nummer | 045 903 023 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -52%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, voor voertuigen zonder airco, 045 903 023 D
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
| Voor OE nummer | 045 903 023 D |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),DFM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 172 |
- -25%
Vooras, TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288 |
- -19%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 045 903 023, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Voor OE nummer | 045 903 023 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -7%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 045 903 023 C
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Voor OE nummer | 045 903 023 C |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -46%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, 045 903 023 C
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Voor OE nummer | 045 903 023 C |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190 |
- -50%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, voor voertuigen met airco
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 187 |
- -49%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200 |
- -11%
30,50, Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat), links
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 52,5 |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 234 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -35%
