Bosch auto-onderdelen
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -54%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
R10W
| Modeljaar tot | 2015, 2014 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Modeljaar tot | 2014 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -61%
Euro 5
| TecDoc-motornummer | 31896, 31895 |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
- -15%
Voor, WY21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, Stuk
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194,5 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435005 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435589 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
EFB batterij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 560 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,03 |
M8x1,25, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 127 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9,1 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 198 |
- -27%
- -6%
Vooras, Brembo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Brembo |
- -24%
Achteras, Buiten, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten |
| Lengte [mm] | 222 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -45%
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 360 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
- -12%
Rechts achter
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1506 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -37%
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1491 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -40%
Aluminium, M 10 x 1
| Bouwjaar tot | 02-2020 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,23 |
- -30%
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 77363933 |
| Binnen breedte [mm] | 61,2 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -19%
| Diameter [mm] | 150 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| TecDoc-motornummer | 31896, 31895, 33163 |
- -50%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Voor ESP
| Bouwjaar tot | 12-2011, 12-2012 |
| TecDoc-motornummer | 31896, 31895 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 01-2012 |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ESP |
| Voor OE nummer | 51904961 |
R10W
| Modeljaar tot | 2015, 2014 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -53%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -62%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
- -62%
