Bosch auto-onderdelen
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Achter, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
15/55, H15, PGJ23t-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/55 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, W16W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter
| Filter type | Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 278 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
M 16 x 1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met active besturing, Drukbegrenzingsklep
| Steek wielbouten (mm) | 50 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 x 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met active besturing |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Druk (bar) | 120 |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Werkkontakt, Sluiter, 8K0 951 253
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 8K0 951 253 |
M12, voor voertuigen met start/stop, 7L8
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 16 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 110 |
| Bevestigingshoek [graden] | 16 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Optioneel | |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor PR nummer | 7L8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 229 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -22%
Achteras, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 330 |
- -3%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Bouwjaar tot | 07-2011 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 163,6 |
- -25%
M12x1.75, 7L7, voor voertuigen zonder start/stop, 30,50
| Hoekmaat bekopening [graden] | 62 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.75 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor PR nummer | 7L7 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 217 |
- -29%
M12x1,75, 7L8, voor voertuigen met start/stop, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 16 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 65 |
| Bevestigingshoek [graden] | 16 |
| Gatdiameter [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor PR nummer | 7L8 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 229 |
- -58%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
Voor voertuigen zonder servotronic besturing, Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met stuur rechts
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
1N7, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Voor PR nummer | 1N7 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, voor voertuigen met stuur links
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met servotronic besturing |
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Voor PR nummer | 1N3 |
| Blokkenscheiding | |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
1N7, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met servotronic besturing
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Voor PR nummer | 1N7 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, voor voertuigen met stuur rechts
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met servotronic besturing |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Voor PR nummer | 1N3 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -14%
Voor voertuigen zonder servotronic besturing, Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met stuur rechts
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voertuigen zonder active besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 211,75 |
- -10%
1N7, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Voor PR nummer | 1N7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen zonder active besturing, 1N3, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder active besturing, voor voertuigen met servotronic besturing |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor PR nummer | 1N3 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -14%
1N7, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met servotronic besturing
| TecDoc-motornummer | 21115, 20936 |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Voor PR nummer | 1N7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Bouwjaar vanaf | 05-2009 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden, met spoorstang |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -14%
