Bosch auto-onderdelen
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Titanium, Staal
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -17%
Zilver, Staal
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15/55, H15, PGJ23t-1
| Bouwjaar vanaf | 05-2011, 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 15/55 |
| Lamptype | H15 |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Achter, P21W
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011, 09-2012 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Bouwjaar tot | 09-2012, 05-2011 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon HID WS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 05-2011, 09-2012 |
| Bouwjaar vanaf | 09-2012, 05-2011 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Blokkenscheiding | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -61%
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met automatische airco, Met montagehandleiding, Met afdichtring
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Bouwjaar tot | 05-2011 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 195 |
| Netbreedte [mm] | 235 |
| Netdiepte [mm] | 48 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, WX3x16d
| Modeljaar tot | 2011 |
| Bouwjaar tot | 09-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zilver, Staal
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Staal
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -12%
Filter insert, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Bouwjaar vanaf | 05-2011 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -14%
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Carbon filter, Stuk
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 290 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432097 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432397 |
| Aanvullende informatie | FILTER+ |
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
