×
Abarth GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) (114kW) 199.AXN1B
Bosch auto-onderdelen
130 Resultaten
×
Filter op
Rembekrachtiger Bosch 0 204 125 917
Voor voertuigen met stuur links
0 204 125 917
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Diameter [mm] | 254 |
€ 261,96
€ 133,61
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 1 986 S00 940
M8x1,25, 30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
1 986 S00 940
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 46 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 127 |
| Bevestigingshoek [graden] | 46 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9,1 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 198 |
€ 283,53
€ 206,97
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 482 581
Rechts achter
1 987 482 581
| Lengte [mm] | 1658 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
€ 32,19
€ 20,59
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Bosch 1 987 482 582
Links achter
1 987 482 582
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1641 |
€ 32,55
€ 21,48
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Bosch 0 204 004 568
Achteras links, rood
0 204 004 568
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Niet voor remzadelkleur | Rood |
| Voor OE nummer | 77363928, 77363937, 77363938 |
| Binnen breedte [mm] | 45,1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
€ 249,08
€ 201,76
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Bosch 0 204 004 569
Achteras rechts, rood
0 204 004 569
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Niet voor remzadelkleur | Rood |
| Voor OE nummer | 77363928, 77363937, 77363938 |
| Binnen breedte [mm] | 45,1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
€ 245,39
€ 203,67
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
€ 357,28
€ 357,28
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 415
60/55, H4, P43t
1 987 301 415
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime DBL |
€ 31,64
€ 31,64
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 517
BA15s
1 987 301 517
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 518
Voor, BA15s
1 987 301 518
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 301 520
Voor, BAU15s
1 987 301 520
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
€ 39,14
€ 39,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 554
P43t
1 987 301 554
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
€ 293,70
€ 105,73
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 564
LED, P43t
1 987 301 564
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LED Powerlight TWIN |
€ 122,31
€ 88,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Bosch 1 987 302 281
C5W, SV8.5-8
1 987 302 281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 284
R5W, BA15s
1 987 302 284
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
€ 1,71
€ 1,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipper-/breedtelicht Bosch 1 987 302 812
Voor, PY21W, BAU15s
1 987 302 812
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
€ 19,48
€ 6,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid Bosch 1 265 919 917
Met montage-/bevestigingsmateriaal, voor ESP, voor ASC, voor ABS
1 265 919 917
| Hoogte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Rem / voertuigdyn. artikelsamenhang | Voor ESP, voor ASC, voor ABS |
| Bouwjaar vanaf | 09-2008 |
€ 607,96
€ 607,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 302 142
60/55, H4, P43t
1 987 302 142
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4100 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White WS |
€ 17,70
€ 16,29
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 301 098
W5W, W2.1x9.5d
1 987 301 098
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Kleurtemperatuur [K] | 3700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
€ 19,24
€ 9,81
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, koplamp Bosch 1 987 301 144
60/55, H4, P43t
1 987 301 144
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight BL |
€ 32,05
€ 10,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Bosch 1 987 301 435
60/55, H4, P43t
1 987 301 435
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 200 Gigalight DBL |
€ 56,82
€ 20,46
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 053
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 053
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 229,15
€ 229,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Bosch 0 580 254 910
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 254 910
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
€ 255,87
€ 255,87
Tijdelijk uitverkocht
Diverse instrumenten Bosch BO TIF8900
BO TIF8900
De 8900 is een solid-state breedband snuffelaar /detector voor brandbaar gas, die werkt op oplaadbare batterijen.
Deze detector geeft een geigerteller-achtig tikkend geluid die in frequentie toeneemt wanneer men de gas of dampbron nadert. Ideaal om vast te stellen waar een gaslek vandaan komt, zelf...
€ 595,01
€ 559,31
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Bosch acculader C1 Bosch 0635829
0635829
U wilt natuurlijk niet voor onaangename verrassingen komen staan. Dan is het goed om een acculader in huis te hebben waarmee u uw accu altijd goed opgeladen heeft. Dit is ook voor de levensduur van de accu goed, tijdig opladen zorgt voor een langere levensduur.
€ 65,99
€ 65,99
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
